بیت‌کوین نوعی پول دیجیتال است که بصورت الکترونیک ساخته و نگهداری می‌شود.

هیچ شخص یا نهادی این شبکه را کنترل نمی‌کند. ارز دیجیتال بیت کوین نمی‌تواند خارج از برنامه‌ریزی انجام شده، چاپ یا خلق شود و تعداد آن محدود است. فقط 21 میلیون بیت کوین برای همیشه تولید می شود. تراکنش‌های شبکه بیت‌کوین، در یک لاگ عمومی با تکنولوژی بلاک‌چین(blockchain) ذخیره می شوند.

حال برای آنکه این مسئله بهتر جا بفیتد سوال هایی را مطرح و پاسخ میدهیم:

بیت کوین چگونه ساخته میشود؟

بیت کوین از جابه جایی بلاک ها که سیستم بلاک جین به آن گفته میشود تولید میشود که بحث در مورد ان ساعت ها زمان نیاز است اما چیزی مهم است این است که بیت کوین ارزی دیجیتال و مجازی است و فیزیکی نیست اما میتوان با ان خرید کرد.   

چگونه از بیت کوین درآمد کسب میکنیم؟

در جواب این سوال باید گفت که روش های زیادی وجود دارند که معروفترین ان ها میشه به ماینینگ یا استخراج ،فاست یا روش قطره ای ، خرید و فروش بیت کوین و… که در این سایت اموزش داده میشوند و اینکه با استفاده از استخراج میشه بیت کوین بدست اورد و آن را مورد استفاده قرار بدیم.

 هدف ساخت سایت هایی استخراج رایگان چیست؟

در اینجا ما به معرفی سایت هایی که در این چند سال اخیر فعال بودند یا پرداختی داشتن می پردازیم  اما هدف اصلی اینجور سایت ها این است که با بیت کوینی که بدست می اوردید در سایت هایشان سرمایه گذاری کنید تا بیت کوین بیشتری بدست اوردید.

آیا میتوان بدون سرمایه شروع کرد؟

جواب این سوال بله است!

اما به طور معمول اگر شما سرمایه ای کم هم داشته باشید میتوانید نتیجه بگیرید البته به شرطی که زیر و بم ارز های دیجیتال را یاد داشته باشید.

هدف ما در این سایت معرفی راه های کسب درآمد بیتکوین هستن که میشه رایگان از آن ها استفاده کرد درکل اگر شما رایگان در سایتی ثبت نام کنید چیزی از دارایتان کم نمیشود پس توصیه میشه که در سایت هایی سرمایه گذاری کنید که تحقیق کرده باشید .

 

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه